Nejauši sveicieni
Mēs katrs savu ceļu ejam,
Lai neatgrieztos atpakaļ,
Mēs katrs savu dzīvi ceļam
Kaut abiem varēja tā viena būt...
Acis, tavas acis
gribu redzēt vēl
matus,tavus matus,
gribu jaukt(i) vēl,
plecus, tavus plecus,
glāstīt gribu vēl,
lūpas, tavas luupas,
skūpstīt gribu vēl.
Viņš tas, kas mums eglīti dāvina
Viņš Ziemassvētku vecīti atsūta
Viņš klausa, kad sakām tam lūgšanu
Un sargā baltu mums sirsniņu.
Savienotas sirdis, rokas,
Ceļš nu viens un mērķis viens,
Divas takas kopā lokās,
Šķetināts jauns pavediens!
Slēgta ir šī derība
Mīlestībā, cerībā!
Būsim kā strazdi.....vienmēr ķirsī!
Agrāk, pirms sastapu Tevi,
Vēlējos daudz ko.
Tagad, kad esi blakus,
Man nevajag neko!
Varu vēlēties tikai to,
Lai mīli mani kā es Tevi!
Tik balts un kluss...Tie gaidot aiztur elpu...
Krīt zemei pāri mirdzošs zvaigžņu pakars
Un gaišām rokām skaudams zemes telpu
Nāk senais mīļais ziemassvētku vakars!
Kas ir mīlestība?
Tā ir gulbja dziesma.
Kas ir mīlestība?
Kvēla uguns liesma.
Kas ir mīlestība?
Duncis sirdī durts.
Kas ir mīlestība?
Burts plus vēl viens burts.
Kas ir mīlestība?
Vēja spārni doti.
Kas ir mīlestība?
Ziedi, asarām apgleznoti.
Kas ir mīlestība?
Asaru plūdi naktī.
Kas ir mīlestība?
Laime, citiem zagtā...
Lai zaļo mūsu draudzība,
Kā ievu ziediņš upmalā.
Lai pastāv mūsu draudzība,
Kā akmens jūras dibenā!
Es iekāpu liftā, liftā uz Nekurieni
Bet tas pēkšņi apstājās
Augstāk esot tikai Debesis
Kur tikai Nāve mūs aiznesīs
Šai liftā nav stāvu
Nav pogu, nav...Nekā
Tik liftnieks ? īsts džentelmens ? melnā frakā
Kurš godīgi dara savu darbu
Nogādā Dvēseles...TUR
Tur, kur it kā nav Nekā
Tur ? Nebūtībā
Man kļuva, ja godīgi, baisi
Es redzēju to cilvēku acis
Kuri devās Turp, augstāk
Es redzēju viņu Dvēseles
Es iekāpu liftā
Liftā uz Nekurieni
Es piedzimu...
(Bils)
Mīļi sveicieni Valentīn dienā, miljoniem saldu buču,
Mīlestības spēku kā 100000 voltu un kaisles augstāko punktu
Kā Rīgas 800 noslēguma salūtu.
Esi laimīga un mīlestības pilna!
Vēlos es ar Tevi kopā
Tālu tālu jūrā iet,
Tur, kur sārtas sapņu buras,
Tur, kur mīlestība zied!
Lai laimes zvans no nākotnes
Jums Jaunā gadā veiksmi nes!
Un Vecā gada nedienas
Sniegs aprok dziļā kupenā!
Lai arī kas reiz nāks un tikties neļaus,
Lai cik vēl tādu dzīvē jāiet būs:
Es vēlreiz slavēju tos ceļus,
Kas kopā saveduši mūs!
Kā maza pelīte klusu un tikko manāmi
Vēlos es-teciņus pie Tevis...
Tavā sirsninā iezagties kā tāds zaglēniņš,
Kurš pēc Tevis skumst.
Lai Jaunais gads bez bēdu dienām,
Lai laime visur ceļā smaida,
Ja tik nieka bēda, pasmaidi un ej tik tālāk
Vārda dienā neķer mušas,
Iedzer vīnu, saņem bučas,
Un lai sirdij jautrāk kļūtu
Apēd gabaliņu — kūku.
Mīlēt Tevi nenoguršu,
Aizmirst Tevi nespēšu,
Nepārstāšu rakstīt Tev
Kamēr atbildi nesagaidīšu!
Dzīvo tā, lai dzīve tava
Nav kā vētras plosīts sils,
Bet kā ziedu pļava,
Kurai pāri debess zils.
Es sapnī redzēju Tevi,
Dzirdēju Tavu balsi.
Redzu kā Tu apskauj mani!
Es sapnī jūtu Tavu elpu
Kura piepilda visu sapņu telpu.
Es sapnī dzirdu ausīs mīļus stāstus!
Es sapnī saklausu Tavus čukstus,
Manas ausis tos dzird tik klusus.
Es sapnī jūtu Tavus atvadu skūpstus,
Un dzirdu sev pie krūtīm Tavus sirds pukstus.
Es sapnī redzu kā Tu aizej,
Un mani vienu atstāj,
Bet es zinu, ka Tu atkal nāksi!
Kādā saulainā dienā
Un mēs atkal busim kopā!!!!!!